Buď in. Poď tancovať !

TeenDance trochu inak !

Máš túžbu sa prejaviť len nevieš ako? Si tanečník telom i dušou? Neostávaš stáť na mieste, keď počuješ hudbu? Presne pre Teba je tu TeenDance! Ide o celoslovenskú saleziánsku tanečnú súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Určená je pre chlapcov a dievčatá vo veku od 12 do 20 rokov. O čo by si nemal prísť ?

Radosť

V našom tíme, je Boh na prvom mieste. A pretože on je darcom všetkých našich talentov, aj cez TeenDance, môžeš svoj talent ukázať nám!

Odlišnosť

Snažíme sa byť iní od ostatných. Okrem toho, že nám ukážeš čo v tebe je, chceme aby si rástol. A to vďaka našim workshopom! Ty si prídeš zasúťažiť a my ti zrealizujeme tanečný workshop z ktorého odídeš so skúsenosťami vo vačku!

Kreativita

Zasúťažiť si môžeš so svojimi kamošmi v dvoch kategóriách. Ide o formáciu Duo a formáciu Tanečná skupina. A keďže je našou silnou stránkou kreativita, vo formácii Tanečná skupina musíš zatancovať príbeh, alebo myšlienku. Tá však nie je daná nami, ale Tebou! Otvor dvere do sveta fantázie a príď!

Priateľstvo

Keďže súťaž TeenDance trvá tri dni, budeš nútený rozprávať. Čo nie je na škodu, pretože spoznáš nových a skvelých ľudí, s ktorými môžeš zdieľať tanečné skúsenosti.

Nás osobne by toto všetko presvedčilo. A čo ty? Vidíme sa ?

Tvoj TeenDance tím!