Zabojuj tancom!

Tak, ako my rátame s tebou, ty rátaš s nejakou výhrou. Už teraz vieš, že sa na TeenDance oplatí prísť pre perfektné workshopy, tanečné skúsenosti a nezabudnuteľný víkend. Okrem toho máme pre teba tri nezabudnuteľné výhry. Keďže je našou prioritou, aby si sa v tanci posúval vpred a zažil nové veci, rozhodli sme sa, aby výhry neboli len nejakým ukončením víkendu na TeenDance.

1. miesto – trojdňové sústredenie v tanečnej škole NEYTIRI. Z oboch kategórii porota vyberie najlepšiu tanečnú formáciu, ktorá zažije 3 dni plné tréningu, tanca a hudby pod vedením profesionálnych tanečníkov.

Čo je NEYTIRI?

Neytiri je fresh tanečná škola so sídlom v Bratislave, ktorá ponúka každému ročníku skvelú dávku tanca. Jej lektori sa snažia o vybudovanie najlepšej (nielen tančnej) formy človeka. Škola je spojená s fitness centrom. O škole rozpráva zakladateľa Nikola Lehocká: „V prvom rade je to skvelá vec pre tanečníka, ktorý sa naučí správne vnímať svoje telo – zvýši kondíciu, posilní celé telo, naučí sa aktívne regenerovať, takže sa zníži riziko zranenia. V druhom rade, je to skvelá vec pre rodičov, ktorí väčšinou čakajú na svoje deti, a môžu ten čas využiť aj vo svoj prospech. V NEYTIRI budeme stále aktívni, tanečníkom sa budú venovať najlepší lektori zo Slovenska, ktorí budú vychovávať profesionálnych tanečníkov.“  

Cena pre všetkých

1. Godzone tour 2020 – výber tanečníkov pri príprave a realizácií Godzone tour 2020. Ak zaujmeš porotu, budeš tancovať na samotnom tour v každom meste! 5 dní budeš na pódiu pred tisíckami divákov, pri najlepších Godzone tanečníkoch.

Čo obnáša vyber na Godzonetour – keďže súčasťou Godzone sú aj tanečné pasáže, je veľmi dôležitá príprava tanečníkov. Príprava spočíva v tréningoch ktoré začínajú začiatkom septembra. Samotné tréningy prebiehajú na Sliači počas víkendov, kedy sa stretnú tanečníci z celého Slovenska a pracujú nielen v učení sa choreografii ale aj samotnej tvorbe. Tvoja kreativita bude naplno využitá.

Okrem toho že spoznáš ďalších nových tanečníkov, budeš súčasťou tanečného spoločenstva, ktorý tancuje predovšetkým na Božiu slávu. Keďže Godzone tour je na rôznych miestach Slovenska, priprav sa že svoje tanečné nadanie budeš prezentovať rôznych mestách. Godzone ti prinesie skúsenosti tykajúce sa veľkého pódia, rôznych tanečných štýlov ale predovšetkým ďalší rozvoj, ktorý určite raz využiješ.

2. TeenDance 2020 – páči sa ti naše promo? Buď v ňom aj ty! Ak počas celého víkendu presvedčíš porotu o tom že si najlepší, o rok s nami točíš promo na TeenDance 2020!

O výhre hovorí organizátorka TeenDance, Júlia Olexová. „Mojou ďalšiu túžbou je výber tanečníkov na natáčanie proma pre TeenDance budúci rok. Keďže do súťaže nám prichádza každoročne množstvo talentov, rozhodla som sa preto spomedzi nich niektorých vybrať a dať ich do obrazu kamery. Samotná príprava proma spočíva v tréningoch na ktorých sa tanečníci naučia choreografiu, ktorú následne odtancujú na kameru. Každý tanečník má svoj tanečný štýl a zároveň štýl ku ktorému najviac inklinuje. Preto jeho tanečný „feeling“ použijem a on ho zatancuje v podobe sóla. Robím to preto, pretože chcem, aby bol najviac viditeľný.“

Sme presvedčení, že si to práve TY, ktorý ukáže najlepšie tanečné schopnosti v Bratislave 18.-20. októbra. Tešíme sa na teba!

Tvoj TeenDance tím!