TeenDance už o dva týždne !

TeenDance už o dva týždne !

Za necelé dva týždne po prvý raz zažijeme tanečnú súťaž online. Napriek tomu, že nemôžeme naše emócie, radosť a tanec zažívať spolu, veríme že diaľka nás spojí v tanečnom víkende a my budeme inšpirovaní navzájom.

Tanečná súťaž začína 6.11.2020, tento dátum platí aj ako deadline odoslania vašich videí cez WeTranser na mail: teendance.sutaz@gmail.com. Prosíme aby ste Vaše videá točili po šírke.

Program začína v sobotu, 7. novembra rannou tanečnou rozcvičkou. Následne sa môžete tešiť na tanečný workshop v podaní skvelej tanečníčky a choreografky Simony Jakúbkovej. Tanečný workshop bude konkrétne v Hip Hop štýle. Taktiež nám môžete zaslať video krokov, ktoré sa naučíte počas tanečného workshopu a naša porota sa na to pozrie svojim odborným okom. Skvelá príležitosť ako rásť tanečne, preto určite využi túto možnosť.

Celá naša tanečná súťaž vyvrcholí Galaprogramom, ktorý bude prebiehať ONLINE cez aplikáciu Zoom. Naša porota bude hodnotiť jednotlivé tanečné disciplíny ako aj výhercu súťaže. Všetky zaslané choreografie nájdete na našej FB stránke, kde môžete hlasovať svojim Like-om a tak byť súčasťou súťaže TeenDance, ako aj podporiť tanečníkov.

Priebeh súťaže TeenDance bude na našej FB stránke – TeenDance. Preto odporúčame, aby ste túto stránku sledovali počas víkendu.

Prajeme veľa síl pri posledných úpravách choreografii a tréningoch. Vieme a chápeme, že aktuálna situácia narušila priebeh v prípravách, ale o to vzácnejší bude moment samotného výsledku.

Tešíme sa na Vás