TeenDance 2019!

Aj tento rok sa môžete tešiť na 9. ročník celoslovenskej tanečnej súťaže TeenDance v Bratislave. Víkend 18-20. októbra 2019 bude plný hudby, tanca, nápadov a nových priateľstiev.

Súťažiť sa bude v dvoch tanečných formáciách: formácia Duo a formácia Tanečná skupina. Každá choreografia v útvare Tanečná skupina musí obsahovať príbeh, resp. myšlienku, ktorá nie je daná organizátormi ale ich vlastnou kreativitou. Viac informácií nájdete v pravidlách tanečnej súťaže TeenDance.

Súčasťou víkendu budú aj tanečné workshopy dvoch tanečných štýlov. Je to ideálna možnosť ako získať nielen nové informácie týkajúce sa daného tanečného štýlu ale aj nové tanečné kroky či variácie. sa naďalej rozvíjať v tanci a získať nielen nové informácie týkajúce sa daného tanečného štýlu ako aj nové tanečné kroky, či variácie.

Zažite neopakovateľný víkend a okúste profesionalitu tanca. Stačí, ak sa prihlásite na web stránke TeenDance a budete i naďalej sledovať našu Facebook   a instagram @teendance.sutaz. Všetky informácie sú dostupné v pravidlách súťaže TeenDance.

Tešíme sa !

Váš TeenDance tím.